KNAUF SILTUMIZOLĀCIJAS MATERIĀLI

KNAUF siltumizolācijas materiāli par vairumtirdzniecības cenām. Tiešās piegādes no ražotāja uz objektiem visā Latvijā.+37124003088 info@scanglas.eu

KNAUF CENU PIEDĀVĀJUMI

Lai saņemtu cenu piedāvājumu, aicinām aizpildīt pieteikuma formu un pievienot projekta failu
Pievienot failu

Vairumtirdzniecības sortimentā pieejamās KNAUF siltumizolācijas minerālvates


TP115 (Acoustic Board) ECOSE® KNAUF vate loksnēs, kas izmantojama starpsienās, iekšējās sienās, griestos, slīpajos jumtos, starpstāvu pārsegumos. Siltumvadāmības koeficients λD = 0,037 W/mK; Ugunsdrošības klase A1; Skaņas izolācijas klase A.


NATURBOARD 035 ECOSE® vate loksnēs ar teicamiem siltumvadāmības parametriem λD = 0,035 W/mK. Izmantojama slīpo jumtu, ārsienu, ventilējamo fasāžu siltināšanā, kā arī, koka karkasa ēku (Dabas Māju) konstrukcijās.


NATURBOARD 037 (TP116) ECOSE® vate loksnēs, ieteicamais pielietojums – koka karkasa konstrukciju ēkas, ārsienas, ventilējamas fasādes, slīpie jumti.


EKOBOARD 039 (TP 112) Vispārēja pielietojuma izolācijas vate ar ECOSE® tehnoloģiju. Iespējamais pielietojums – starpsienas, ārsienas, iekšējās sienas, grīdas un iekārtie griesti.


Noliktavas atlikumā vienmēr pieejami augstāk minētās KNAUF siltumizolācijas vates, kā arī vate ruļļos - NATUROLL M, NATUROLL PLUS, UNIFIT 037 un UNIFIT 035.


Izmantojiet iespēju pasūtīt Knauf siltumizolācijas vati tiešsaistē, zemāk atzīmējot vajadzīgo materiālu un izvēloties palešu skaitu pirkšanai. Zem preču sadaļām atradīsiet izvēlēto preču summu, kā arī e-pasta adreses un kontaktinformācijas ievades laukus. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši zvaniet uz +371 24 003 088